Sveikatinimas

HELONA medicinos centre dirbančius gydytojus ir specialistus vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau nustatyti priežastį, sutrikdžiusią žmogaus sveikatą, ir pagelbėti jam.


Mes rūpinamės visais: vyrais, moterimis, vaikais, jaunimu, senjorais. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas  gali sudaryti individualią reabilitacijos programą, atsižvelgdamas į paciento poreikius, fizinę būklę, patiriamus skausmus. Kompleksiškai parenkamos fizioterapijos, kineziterapijos, gydomojo masažo procedūros:

Moksliškai įrodyta, kad ankstyvoji reabilitacija yra vienas pagrindinių dalykų, siejamų su geresniais sveikimo rezultatais. Todėl pacientas yra konsultuojamas, kaip mankštintis, kaip padėti sau, kad gijimo procesas būtų kiek įmanoma trumpesnis ir sklandesnis.

Nėščiųjų mankšta stiprina raumenis, sąnarių raiščius, didina dubens sąnarių paslankumą, gerina tarpvietės raumenų kraujotaką bei elastingumą, mažina kraujo sąstovį venose, stiprina kraujagyslių sieneles ir taip užkerta kelią kojų venų išsiplėtimui ir hemorojaus mazgų formavimuisi, didina bendrą moters darbingumą.Nėščiųjų mankšta yra puiki priemonė nugaros skausmų profilaktikai ir raumenų tonuso palaikymui, ji išmoko reguliuoti stuburui tenkantį krūvį, kad būtų lengviau vaikščioti. Mankštą galima daryti bet kuriuo nėštumo laikotarpiu, jei nėra būklių, kurių metu mankštintis negalima.

Praėjus 3-6 savaitėms po gimdymo, raiščiai palaipsniui vėl atgauna buvusį savo ilgį ir elastingumą, tačiau raumenims atsistatyti sunkiau, tad jiems reikalinga mankšta. Mankštintis galima pradėti praėjus 6 savaitėms po gimdymo. Cezario pjūvio atveju rekomenduojama mankštintis po 10 savaičių.

Masažas derina ir skatinamai veikia virškinimą ir kvėpavimą - tokius svarbius fiziologinius procesus. Jis taip pat gerina raumenų tonusą, sąnarių judrumą, laikyseną, spartina kraujo ir limfos apytaką, derina endokrininę ir nervų sistemas. Masažas teikia ne vien tik fizinę naudą, jis gelbsti ir psichologiškai, įkvepia (atpalaiduoja) gyvybinės energijos ir jėgų, kad galėtumėme pasiekti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.